Los Angeles

Opis forum


#1 2014-03-27 17:32:46

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Pomysły na rozwój gangu

Proponuję tutaj pisać pomysły na polepszenie gangu.

Ja mam jeden pomysł, może zafundujmy dla członków gangu (część kosztów mogę pokryć ja) avki, tzn napisać do jakiegoś grafika, żeby stworzył np 5 wzorów avków dla naszego gangu dla ludzi co nie mają avków z herbem, ja zapłacił bym grafikowi za wzory, i dodatkowo płaciło by się po 1 pkt za zrobienie tylko napisu nicku do wzoru, także dla grafika dobra oferta, bo nie wiele pracy. Członkowie by sobie wybierali avka i dostawali go, kto może płacił by sobie ten 1 pkt, a innym zapłacił bym już Co wy na to?

Offline

 

#2 2014-03-27 18:37:43

 -Fanatyk-

Administrator

Skąd: P-wa
Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Myślę , że pomysł dobry
Można by go było zrealizować .

Offline

 

#3 2014-03-27 18:50:50

THUG187

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Z tymi avkami to w sumie dobry pomysł, ale znając życie nie każdy by je chciał poprostu.
______________________________________________________________________________
Dobra przechodząc do swojej kwesti to tak
Zacznijmy od osób ważnych w gangu, myślałem sobie tak ostatnio żeby zrobić podział obowiązków dla każdej osoby z Zarządu bądz jakiegoś Bossa. Osób z przywilejami tak nazwiemy Bossów/VBossów i Zarząd jest aż 20 a 3/4 nic nie robi bo taka jest prawda. Jak dla mnie to troche za dużo. Ale dobra niech bedzie. Podział obowiązków miałby wyglądać tak. (To co pisze jest tylko przykładem nie brać tego do siebie)

NP:

Wojny (Osoby odpowiedzialne za wypowiadanie wojen)

- -Fanatyk-
- THUG187
- _ROTT_
- _Jamato_
- bocian80
-adameskone

Dyplomacja (Sojusze, fuzje bądź inne rozmowy z innymi gangami)

-WięzieńVIP
-_Bishop_
- Magda-Lena


Księgowość (Kontrola nad wpłatami punktów, ponieważ zrobiłem sobie ''eksperyment'' w którym przez 2 tygodnie nie dawałem punktów na składki i nikt mnie za to nie ścigał)

- Angela25
- HuczuHucz (wrócił i chyba się już kiedyś takim czymś zajmował, albo się myle)
- fenix123

Rangi (zmiana rang pozostałym członkom gangu)

- THUG187
- WięzienVIP
- _Bishop_
-eXemor


Rekrutacja (Osoby odpowiedzialne za rangi mogą również być osobami od rekrutacji)
-WięzieńVIP
-Angela25
-Magda-Lena


Wypisałem osoby które ewidentnie udzielają się w gangu, czynnie biorą udział w jego rozwoju... Ponieważ są osoby które posiadają wysoką range tylko dlatego ze np: byli w LA jak _Bishop_ go zakładał. Są osoby które tą range dostały chyba tylko dla lansu... Gdyby ranga im zniknęła poszliby w pizdu. Każdy stara się w jakiś sposób działać na rzecz gangu, tak samo to że osoby które robią wojne za swoje punkty muszą chować kase. Mi osobiście to aż tak nie przeszkadza ale są osoby na pewno które nie mają koksów na PW a muszą schować kase. Tak na prawde gdyby nie te osoby w ogóle byśmy nie robili wojen. Bo ktoś sobie pomyśli ''po chuj mam robić wojne skoro za swoje ptk musze schować kase'' ... Chciałbym na tym forum widzieć zarejestrowane 20 osób, jeżeli ktoś sie tu nie rejestruje to znaczy że nie czuje potrzeby działania na rzecz dobra w LA. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam T187

PS: JEŻELI KOGOŚ POMINĄŁEM TO SZCZERZE BARDZO PRZEPRASZAM

Offline

 

#4 2014-03-27 19:15:41

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na rozwój gangu

Thug no cóż bardzo dobrze to ogarnąłes , naprawde jestem zadowolony że tak dałes mi do zrozumienia z tymi rangami , ale nie chcę stracić pare osób które w wojnie 80% mają stat więc wiesz.. pare osób z starego LA jest np jzlo , jamato...

Offline

 

#5 2014-03-27 19:23:34

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Powiem tak, thug to zajebiście ogarnął z tym podziałem zajęć, ja np spokojnie bym sobie mógł poradzić z dyplomacją, bo znam sporo osób w przeróżnych gangach. Rangami też mogę się zająć, tzn codziennie ze 4 razy sprawdzać czy wszyscy mają rangi, ale nie stety już nie ogarnął bym komu należą się lepsze, bo mnie nie ma 24/7

Offline

 

#6 2014-03-27 19:26:16

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na rozwój gangu

co wy na to abym napisał na cynku kto chce z zarządu , bossów
- dawać składni na konkursy / prezkę ( którą musimy zrobić ) / i jakies inne okazje
- szukać wojny ( 3 na tydzien min. )
- udzielać się w gangu
- pomagać nam rekrutować itp.
a ci co nie mają czasu / ochoty niech dostaną mniejszą rangę co wy na to ?

Offline

 

#7 2014-03-27 19:45:57

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

W sumie dobry pomysł, możesz napisać, żeby do czegoś ranga zobowiązywała, tzn jest jedna osoba która wolałbym żeby miała bossa, nawet jak nie będzie miała na tyle czasu żeby siedzieć, może szefu wiesz o kogo chodzi

Offline

 

#8 2014-03-27 19:57:53

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na rozwój gangu

hmmm zaczyna się na em ?

Offline

 

#9 2014-03-27 20:14:08

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Yes

Offline

 

#10 2014-03-27 20:19:48

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na rozwój gangu

;-)

Offline

 

#11 2014-03-27 20:27:36

THUG187

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Ciesze się ze to doceniacie . W każdej funkcji w której jest mój nick moge się nią zajmować do Dyplomacji wybrałem osoby które są znane na PW. Póki co warto zrobić zrzutke punktów na prezke której od jakiegoś czasu nie wiem dlaczego nie mamy ;(

Offline

 

#12 2014-03-27 20:30:23

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

No też nie wiem trzeba będzie ogarnąć coś ja od razu mówię że 20pkt mogę dać, ale niestety nie więcej

Offline

 

#13 2014-03-27 20:30:24

THUG187

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

Dlatego chciałem żeby wszystkie osoby ważne były tutaj aby każdy mógł sam sobie przypisać range która mu by odpowiadała ewentualnie wprowadzić jakieś korekty

Offline

 

#14 2014-03-27 20:31:05

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na rozwój gangu

ja jestem znany na PW? a madzia raczej nie jest zabardzo znana w tej chwili ponieważ ma mało czasu na gre i niegdzie się nie udziela , eXemor jest bardzo znany

Offline

 

#15 2014-03-27 20:31:43

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Pomysły na rozwój gangu

A co do prezki w gangu też są graficy, może by coś ogarneli promocyjnie


Lena kiedyś bardziej pewnie, bo i na spacerniakach siedziała sporo, a fakt exemor  by się nadał bo znany też I adameskone jakoś potrafi ogarnąć sojusze, ja ogarnąłem nam też parę, np ze starą gwardią i nie wiem dla czego teraz nie mamy sojuszu z nimi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b3.pun.pl www.collegium.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.starsknights.pun.pl