Los Angeles

Opis forum


#1 2014-03-30 14:30:32

 -Fanatyk-

Administrator

Skąd: P-wa
Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26
Punktów :   

Ankieta.

Witam przez ponad tydzień prowadziłem taką ankietę na temat opinii o naszym gangu od ludzi z naszego gangu i od ludzi którzy byli w naszym gangu lub coś o nim słyszeli .Zamiast opinii zwracałem także uwagę na szybkość przyznawania rang nowym osobom gangu / funkcjonowanie bossów,zarządu,v-bossów / patrzę na te osoby które wpłacają punkty na gang i na te osoby które tych punktów praktycznie wgl. nie wpłacają / oprócz tego patrzę na te osoby które angażują się w gang , rozwijają się itp .


Także z moich wyników wynika , że :

- Połowa naszego gangu nie wpłaca punktów,
- 1/4 gangu wgl. nie dochodzi do wojen / przestępstw ,
- niektóre osoby skarżą się , że czekają na przyznanie rangi przez nawet kilka dni ,
- Pomimo wielokrotnego pisania , aby nie atakować swoich nadal ludzie się atakują i wywalają siebie ze stołówki ,
- opinia o naszym gangu jest rozmaita : jedni sądzą , że jesteśmy zgraną ekipą , inni mówią , że mamy w gangu krety / że mniejsza część gangu jest zgrana a reszta robi co chce ,
- V-bossowie (oczywiście niektórzy) zauważyłem , że nic nie robią / mają rangę po prostu za nic ..
- osoby , które wpłacają regularnie punkty , angażują się w życie gangu , pomagają mu się rozwijać mają rangę "Czas próbny" a upominały się o zmianę rangi na lepszą ..
- Co do wojen to już pewnie dało się zauważyć , że pomimo kilkakrotnego pisania , aby dołączyć do wojny to ludzie się nie słuchają i do wojny lub przestępstwa nie dołączają pomimo , że są online .


To zebrałem tylko w ponad tydzień .. mam jeszcze kilka uwag ale one się są aż tak ważne .
Powinniśmy coś z tym zrobić .
Przydział zadań to jest dobry pomysł .
Ci co odpowiadają za przyznawanie np. rang niech te rangi przyznawają , bo potem ludzie mają pretensje i odchodzą z gangu .. taka prawda .
Ludzie , którzy są w gangu nowi powinni się poznać bo tak to siedzą w gangu i nawet się słowem nie odezwą , może wprowadzimy takie coś , że jak ktoś do nas dołączy i dostanie range to przedstawia się nam Jak ma na imię , skąd jest itd .. ile gra w tą gre ..

Czas zacząć działać

Offline

 

#2 2014-03-30 19:33:23

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Ankieta.

No łądnie poprowadzona, ciekawe wyniki, dające do myślenia Dobra robota. Cieszę się że w końcu parę osób będzie w zarządzie, które będą się angażowały, a mianowicie ci co się tu zarejstrowali BO chyba ci co się nie rejstrowali jakoś chęci nie wyrażają (no może nie wszyscy z pozostałych, bo jedna osoba po prostu wiem że nie ma zbytnio czasu )

Offline

 

#3 2014-03-30 21:58:08

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta.

no i zayebiscie! o połowie juz wiedziałem ale zbytnio czasu nie miałem! zresztą teraz bajera leci to znajomej , szkoła treningi i odpoczynek

Offline

 

#4 2014-03-30 22:06:31

 -Fanatyk-

Administrator

Skąd: P-wa
Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Ankieta.

no połowa to była łatwa do wychwycenia

trzeba wprowadzić trochę zmian

Offline

 

#5 2014-03-30 22:12:30

 WiezienVip

Miszczu

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: Ankieta.

racja. od jutra się do tego zabieramy. jak zbierzemy 50 pkt na prezke ja zakładam temat na forum!

Offline

 

#6 2014-03-30 22:17:00

Bishop

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Ankieta.

Wiesz co, może ja popisze do grafików, bo akurat znam się bardzo dobrze z prawie wszystkimi, a zwłaszcza do BB mogę na gg napisać, czy by nie zrobił, to bym promocyjną cene skołował dla nas może ;D Bo konkurs odpada, nagroda musiała by być duża żeby się starali, i dodawali jakieś w ogóle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starsknights.pun.pl www.narutoshippuuden.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.ngra.pun.pl www.collegium.pun.pl